Звернення Олександра Гусарова, начальника Печенізької селищної військової адміністрації, з нагоди Дня повітряних Сил ЗСУ

Дата: 06.08.2023 08:58

Фото без описуУ першу неділю серпня українці відзначають День повітряних Сил Збройних Сил України. Це свято військовослужбовців - авіаторів, операторів, радіотехніків, авіа інженерів, ветеранів та всіх, кого пов’язала любов і прихильність до неба, хто став на його захист.

Саме на вашу долю випала чи не найскладніша ноша - стати надійним щитом нашого повітряного простору, відвойовуючи від підступного і цинічного агресора мирне небо України.
Ви врятували десятки тисяч життів і стали оборонцями для українського народу.

Ви - професіонали своєї справи, сьогодні героїчно несете бойове чергування у небі й на землі, демонструючи високий рівень вишколу військових пілотів, безприкладну відвагу і жертовність, крок за кроком наближаючи таку бажану для всіх нас Перемогу.
Вічна пам'ять - полеглим за свободу і незалежність держави.
Стійкості, міцного здоров'я, незламної сили волі - живим Героям.
Слава Повітряним Силам ЗСУ!
Слава Україні!