4 серпня за ініціативи Олександра Гусарова - начальника Печенізької СВА, в смт Печеніги на березі Сіверського Донця відбувся турнір з пляжного волейболу

Дата: 05.08.2023 09:00

Фото без описуСпортивний захід організували до Міжнародного дня молоді й присвятили його Захисникам України. В турнірі взяло участь п'ять команд: дві з Артемівки, три з Печеніг. Команди грали по колу, тобто кожен з кожним.

В результаті спортивної боротьби першість в турнірі та кубки, дипломи й волейбольні м'ячі отримали команди: "Аграрна Слобода" (с.Артемівка) -  1місце, "Цвях" (смт Печеніги) -  2 місце, "Молодь Печеніг" (смт Печеніги)  3 місце.

Турнір пройшов вдало й став невеликим спортивним святом для його учасників.

Поступово відновлюємо спортивне життя в Печенізькій громаді. Будемо й надалі працювати в напрямку відновлення спорту й залучати до цього дітей та молодь.

Дякуємо Збройним Силам України!