Звернення Олександра Гусарова, начальника Печенізької СВА, до молоді Печенізького краю

Дата: 12.08.2023 08:14

Фото без описуВітаю молодь Печенізької громади з Міжнародним днем молоді!

Цьогоріч свято юності українці вдруге відзначають 12 серпня, разом з усім світом. Свято особливе та унікальне, бо саме такою є молодість.

Сьогодні українська молодь, як ніколи раніше, продемонструвала силу єдності усьому світу, бо українці — нація переможців.
У цей важкий для нашої держави час щодня наша молодь робить величезний внесок у наближення перемоги України, воюючи в лавах ЗСУ, працюючи на різних фронтах: інформаційному, волонтерському, спортивному, освітньому, культурному, економічному та інших.
З нагоди свята бажаю усім молодим мирного неба, здоров’я, любові, життєвої енергії, завзяття, наполегливості та втілення в життя своїх прагнень та сподівань. Щастя вам і віри у власні сили! Нехай не згасне вiра у добру долю України, майбутнє якої у ваших руках!