У Харківській області працює два оператора газорозподільних мереж: міський та обласний

Дата: 18.08.2023 14:46

Фото без описуСпоживачів газу просять звертати увагу на правильність заповнення платіжних форм, адже є випадки, коли мешканці Харківської області платять за розподіл газу Харківській міській філії ТОВ «Газові мережі України» та навпаки

Споживачів газу з особовим рахунком 132… (Харківська область) обслуговує обласний оператор – Харківська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України» (колишня зона обслуговування АТ «Харківгаз»).

Банківські реквізити для оплати послуг:

Харківська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України»

код ЄДРПОУ 45051254

п/р UA143518230000026039300108023 в АТ «Ощадбанк»

(для побутових споживачів)

Споживачів газу з особовим рахунком 131… (місто Харків) обслуговує міський оператор – Харківська міська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України» (колишня зона обслуговування АТ «Харківміськгаз»).

Банківські реквізити для оплати послуг:

Харківська міська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України»

код ЄДРПОУ 45141068

п/р UA233518230000026032300188318 в АТ «Ощадбанк»

(для побутових споживачів)

При самостійному заповненні платіжних форм, вкрай важливо зазначати коректні реквізити надавача послуг, особовий рахунок споживача, ПІБ та адресу.