В офтальмологічному відділенні Харківської обласної лікарні планується відновлення програми по лікуванню катаракти за бюджетний кошт для жителів Харківщини і переселенців

Дата: 21.08.2023 08:24

Фото без описуПро це на своїй сторінці в Фейсбук повідомляє голова Харківської обласної ради Теятна Єгорова Луценко.

- Зараз найперша необхідність: сучасне обладнання, яке дозволить надавати допомогу хворим на катаракту, і тим, хто має ускладнення цукрового діабету. Кошти маємо виділити з обласного бюджету. Наші лікарі можуть проводити близько тисячі операцій на рік. Рівень медичних послуг жодним чином не поступається приватним клінікам, - коментує голова обласної ради.

Пацієнти лікуватимуться у комфортних умовах. Офтальмологічне відділення тепер знаходиться у повністю відремонтованих і сучасних приміщеннях.