Звернення Олександра Гусарова, начальника Печенізької селищної військової адміністрації, з нагоди Дня села Артемівка!

Дата: 28.08.2023 08:36

Фото без описуШановні жителі села Артемівка!

Сьогодні, в день Успіння Пресвятої Богородиці, щорічно ви відзначаєте День народження свого села! На жаль, війна внесла в наше життя свої правила, і це свято затьмарене сумними подіями та має гіркий присмак. Багато хто з Вас із завмиранням серця чекає звісток від рідних та близьких, які мужньо захищають нашу країну від російської навали. Ми не можемо ні на хвилину про це забути, маємо бути сильними та згуртованими, спрямовуючи всі свої зусилля на довгоочікувану Перемогу. Хочемо подякувати кожному, хто сьогодні боронить нашу Батьківщину. Нехай Господь оберігає вас, а віра і любов рідних надає вам сили й наснаги! Дякуємо тим, хто наближає нашу Перемогу на різних фронтах. Дякуємо тим, хто допомагає у потрібну хвилину, долучаючись до збору коштів, продуктів, виготовлення окопних свічок, ремонту автомобілів, хто вирощує хліб та разом з усіма працює для Перемоги. Всі разом ми здолаємо труднощі і дочекаємось омріяної Перемоги. Добра всім артемівцям, здоров’я, родинного затишку, Божого благословення. Нехай зростає та процвітає село Артемівка, а в кожного жителя села буде яскраве та щасливе майбутнє!

З днем села, артемівці! Слава Україні!

Олександр Гусаров - начальник Печенізької селищної військової адміністрації