Звернення Олександра Гусарова, начальника Печенізької селищної військової адміністрації, до Дня пам'яті Захисників України

Дата: 29.08.2023 08:13

Фото без опису29 серпня – День пам’яті Захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

За багатовікову історію українського народу не один раз його сини та доньки ставали на захист рідної землі. Різним поколінням українців доводилось зі зброєю в руках відстоювати свободу та незалежність.

Українці здавна мусили захищати рідну землю від нападників. Запекла боротьба за волю України триває і нині.

Ми переживаємо найбільше випробування у своїй новітній історії. У безкомпромісному протиборстві з рашистською ордою свої життя на вівтар свободи вже поклали тисячі військовослужбовців та добровольців.

Віддаємо данину пам’яті та поваги тим захисникам і захисницям, які любов до Батьківщини поставили вище за власне життя.

Вони зробили це заради нас, заради нашої Перемоги!

Низький уклін рідним та близьким загиблих героїв. Ми всі у вічному боргу перед батьками, які виростили сміливих патріотів.

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ТА ВІЧНИЙ СПОКІЙ ЗАГИБЛИМ ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ .

ПАМ'ЯТАЄМО...