До уваги абонентів комунального підприємства "АКВА"!

Дата: 20.09.2023 09:58

Фото без описуЕкономічне обґрунтування підвищення тарифів на послуги централізованого водопостачання і водовідведення комунального підприємства «Аква» Печенізької селищної ради

____________________

✅Комунальне підприємство «Аква» надає послуги централізованого водопостачання та водовідведення за тарифами, затвердженими 4 сесією 7 скликання Мартівської сільської ради від 15.01.2016 року.

✅За сім років дії тарифів значно подорожчали їх складові: електроенергія на 235% ( до 7,31 грн./кВт, враховано діючим тарифом 2,18 грн./кВт); мінімальна заробітна плата і єдиний соціальний внесок на 109%( з 01.10.2022 р. 6700,00 грн., у діючому тарифі 3200,00 грн.); паливо на 142% (до 48,50 грн./л., у діючому тарифі 20,00 грн./л.); подорожчали матеріали для ремонту , експлуатації і утримання мереж і споруд.

✔Через довготривалий термін експлуатації, мережі і споруди мають знос понад 60%, а деякі ділянки до 100% , що призводить до численних поривів, постійної необхідності у проведенні ремонтних робіт і як наслідок – підвищення вартості експлуатації.

✔В результаті підприємство працює збитково і не має змоги своєчасно розраховуватись за електроенергію, з оплати праці, обов’язкових платежів до бюджету.

✔Враховуючи викладене, виникла необхідність встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення на рівні повної собівартості, планового прибутку для споживачів – підприємств.

✔З метою врахування інтересів, як споживачів так і комунального підприємства «Аква» - забезпечення стабільного, якісного виконання комунальних послуг водопостачання та водовідведення з одного боку, та поліпшення фінансового стану комунального підприємства з другого боку, пропонується встановити тарифи, згідно постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року № 869 із змінами «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово – комунальні послуги» пропонується затвердити тарифи за 1м3 ( без ПДВ):

▶️ВОДОПОСТАЧАННЯ:

Для населення – 18.00

Бюджетним організаціям, установам – 20.00

Іншим підприємствам – 30.00

▶️ВОДОВІДВЕДЕННЯ:

Для населення - 13,20

Бюджетним організаціям, установам – 20,00

Іншим підприємствам – 30,00

▶️Тариф для абонентів з лічильником холодної води у багатоповерхових будинках з водовідведенням складе 31,20 грн./м3, для приватного сектору без централізованого водовідведення 18,00 грн./м3.

▶️При нарахуванні без лічильника на норму споживання (4,5 м3 на одного мешканця за місяць ) в багатоповерхових будинках з водовідведенням нарахування складе 140,40 грн. з одного проживаючого за місяць, без водовідведення 81,00 грн., у приватному секторі без централізованого водовідведення 81,00 грн. з одного проживаючого за місяць.

✅Пропозиції та зауваження щодо розробленого проекту приймаються протягом двох тижнів з дня опублікування комунальним підприємством «Аква» за адресом : с. Мартове, вулиця Гагаріна, 2,

☎️ тел. 095-331-14-34.

✔Комунальне підприємство «Аква» Печенізької селищної ради