Звернення Олександра Гусарова - начальника Печенізької СВА, з нагоди Дня дошкілля!

Дата: 24.09.2023 10:13

Фото без описуШановні працівники дошкільної освіти!

Сьогодні Україна відзначає професійне свято людей, які першими приймають у дбайливі руки найменших громадян своєї держави. Від щирого серця хочу привітати освітян Печенізької громади із Всеукраїнським днем дошкілля!

Особливим є сприйняття цього свята сьогодні, коли наші діти в умовах війни не мають можливості відвідувати заклади дошкільної освіти.
У цей особливий день хочеться відзначити вашу важливу роботу! Ви допомагаєте дітям зростати здоровими, розумними і творчими особистостями. Попереду - багато роботи, і ми разом обов'язково надолужимо втрачені хвилини щасливих зустрічей з маленькими вихованцями.
Родинного вам тепла, доброго здоров’я, миру на нашій рідній землі! Бажаємо Перемоги Україні, а вам найшвидшого повернення на свої робочі місця та плідної творчої і результативної роботи з нашою малечею!