Начальник Печенізької селищної військової адміністрації Олександр Гусаров зустрівся з керівником та бухгалтером ОСББ "Городок", бухгалтером ОСББ "Печенізький дім" та представником будівельної організації

Дата: 22.09.2023 16:22

Фото без описуРазом з фінансистами й фахівцями селищної ради ведеться робота над тим, щоб надати фінансову підтримку з селищного бюджету для проведення ремонтних робіт на пошкоджених покрівлях багатоповерхівок в смт Печеніги.

Оформлення необхідної документації - складний і тривалий процес. Найближчим часом планується здійснення найнеобхідніших робіт на найбільш пошкоджених ділянках покрівель, аби мешканці в цих квартирах могли прожити в них осінньо-зимовий період. Основну частину робіт з ремонту покрівель будівельники зможуть виконати лише навесні. Наразі тривають необхідні підготовчі роботи.