Звернення Олександра Гусарова - начальника Печенізької СВА, з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек!

Дата: 30.09.2023 10:41

Фото без опису30 вересня - день, що відзначає важливу роль бібліотек у нашому суспільстві -
Всеукраїнський день бібліотек! 📚
Бібліотеки – це справжній Всесвіт духовності, місця зосередження знань, мудрості та культури. Вони інформують, вчать, об’єднують, дарують кожному тепло і затишок.
А бібліотекарі – провідники у світ знань, казок, подорожей, фантастики, наукових відкриттів. Бібліотечна професія – унікальна, інтелектуальна, корисна… Вона – вічна!
Щиро вітаємо всіх бібліотекарів Печенізької громади і користувачів бібліотек із професійним святом! Бажаємо, щоб бібліотеки були точкою опори для кожного, місцем сили і простором для спільнодії усієї громади. Нехай ваша праця несе культурне світло навіть в найтемніші моменти нашої історії!
Усім міцного здоров’я, щастя, любові, творчого натхнення, витримки, добра, перемоги й миру!