Напередодні професійного свята – Дня працівників освіти, начальник Печенізької СВА Олександр Гусаров зустрівся з представниками освітянської родини Печенізької громади

Дата: 30.09.2023 10:44

Фото без описуОбговорили основні напрямки роботи галузі освіти Печенізької громади в умовах воєнного стану. Керівник громади висловив слова вдячності працівникам галузі освіти та зазначив, що наші педагоги достойно тримають освітянській стрій і наближають спільну Перемогу.

Олександр Гусаров вручив відзнаки обласного, районного та селищного рівнів.

Подякою начальника Харківської обласної військової адміністрації за сумлінне виконання службових обов’язків в умовах воєнного стану, високий професіоналізм, ініціативу і наполегливість відзначено Ольгу Кизим – начальника відділу освіти, молоді та спорту Печенізької селищної ради.

Почесними грамотами Чугуївської районної військової адміністрації відзначено Вікторію Сокол – заступника директора з виховної роботи КЗ «Печенізький ліцей ім. Г.Семирадського» та Владислава Логвиненка – соціального педагога КЗ «Мартівський ліцей».

Подяками начальника Печенізької селищної військової адміністрації за сумлінне виконання службових обов'язків, відданість справі, вагомий особистий внесок у забезпечення функціонування закладів освіти нагороджені директори закладів загальної середньої освіти

- Оксана Помиляйко – директор КЗ «Печенізький ліцей ім. Г.Семирадського»

- Тетяна Штанкевська - директор КЗ «Мартівський ліцей»

- Валентина Щеголяєва - директор КЗ «Артемівський ліцей».

За високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов'язків, плідну педагогічну діяльність Подяками Печенізької СВА нагороджені

- Олександр Алексанянц - заступник директора з навчально-виховної роботи КЗ «Мартівський ліцей»

- Оксана Гриценко - учитель української мови та літератури КЗ «Печенізький ліцей ім. Г.Семирадського»

- Людмила Смачна - учитель математики КЗ «Печенізький ліцей ім. Г.Семирадського»

- Софія Ноженко - учитель англійської мови КЗ «Печенізький ліцей ім. Г.Семирадського»

- Надія Величко - учитель хімії КЗ «Мартівський ліцей»

- Олександр Куц - учитель математики КЗ «Артемівський ліцей»

- Віталіна Ребрун - учитель української мови та літератури КЗ «Артемівський ліцей».

Разом із викликами сьогодення пріоритетною місією залишається якісна освіта, тому наше спільне завдання – створити атмосферу довіри й взаємодопомоги, забезпечити рівний доступ дітей Печеніжчини до освіти.

Щиро дякуємо освітянам Печенізької громади за наполегливу й результативну працю в умовах воєнного стану, за те, що попри усі ризики, ви залишаєтеся вірними своєму покликанню, продовжуєте вчити та виховувати, не забуваючи і про постійний власний розвиток та вдосконалення, за креативність, невтомність, участь у різних проєктах, допомогу Збройним Силам України.

Разом ми зможемо перемогти, адже вчительство - складова нашої Перемоги! Бажаємо невичерпних сил, натхнення та віри у Перемогу України!

З Днем працівника освіти!