Олег Синєгубов доручив посилити роботу щодо облаштування оборонних фортифікаційних споруд

Дата: 09.10.2023 09:43

Фото без описуПід час засідання Ради оборони Харківської області, яке відбулося під головуванням начальника ХОВА Олега Синєгубова, було обговорено питання високого рівня обороноздатності регіону та захисту населення.

У заході взяв участь начальник Чугуївської районної військової адміністрації Сергій Лободенко.

На засіданні йшлося про умови організації оборони, облаштування і передачу фортифікаційних споруд на баланс відповідних територіальних громад.

Як відзначив Олег Синєгубов, головне питання – подальше покращення обороноздатності регіону. Він дав доручення посилити роботу з укріплення фортифікаційних споруд в залежності від безпекових викликів, які стоять перед кожною громадою Харківщини. Відповідні бюджетні видатки уже заплановані.