Завершується підготовка до опалювального сезону. Серед об'єктів критичної інфраструктури, про які дбаємо в першу чергу - Центр первинної медико-санітарної допомоги
Завершується підготовка до опалювального сезону.
Серед об'єктів критичної інфраструктури, про які дбаємо в першу чергу - Центр первинної медико-санітарної допомоги.
Сюди днями доставили сучасну дороговартісну блочно-модульну котельню, яка буде забезпечувати теплом двоповерхівку лікарні та будівлю дитячого садка №1 в смт Печеніги. Стара котельня вийшла з ладу ще торік й ремонту вже не підлягає. Маючи значний дефіцит коштів у місцевому бюджеті, вимушені були шукати допомоги серед міжнародних партнерів, які б змогли допомогти громаді вирішити цю проблему.
На сьогодні блочно-модульна котельня потужністю 190 кВт доставлена, встановлена й змонтована. Котельня забезпечена генератором на випадок відключення електроенергії.
Таку надзвичайно важливу допомогу Печенізькій громаді надано Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. (UNICEF Ukraine)
Шановні добродії! Висловлюємо свою глибоку повагу та щиру вдячність за цю величезну підтримку!
Роботи з підключення й тестування котельні ще тривають.
Відновлення опалення цих закладів є надзвичайно та критично важливим питанням. Теплом буде забезпечено первинну ланку сімейної медицини, стаціонарне терапевтичне відділення Чугуївської лікарні ім. М.І.Кононенка, рентген-кабінет, а також кабінети, де проводять прийом лікарі вторинного й третинного рівнів. Не дивлячись на те, що сьогодні наші дошкільнята не відвідують дитячий садок, для збереження будівлі закладу дошкільної освіти маємо його опалювати й підтримувати, аби наші діти повернулися до сухих та світлих приміщень.
Велика вдячність за виконання робіт з доставки, розвантаження та встановлення блочно-модульної котельні Борису Калиновському - керівнику ТОВ "Печенізьке" та його колективу, а також мешканцям громади Олексію Адамському, Миколі Клещенку, працівникам КП "Джерело" та Печенізької селищної ради.
Ми вдячні партнерам та друзям, які підтримують нас та допомагають пережити цей тяжкий воєнний час.