ДО УВАГИ ВЕТЕРАНІВ, ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ТА ЧЛЕНІВ ЇХ РОДИН!

Дата: 25.10.2023 08:28

Фото без описуУ Харківській області з 01 березня 2023 року розпочала роботу Харківська регіональна психологічна служба (далі – ХРПС), яка організована в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я, ініційованої Першою леді України Оленою ЗЕЛЕНСЬКОЮ.

Діяльність ХРПС, серед іншого, спрямована на надання допомоги ветеранам війни в адаптації їх до цивільного життя.

До складу ХРПС входять 2 мобільні бригади психологічної допомоги, які здійснюють виїзди до територіальних громад для надання таких послуг:

• Психологічна допомога родичам полонених, зниклих безвісті чи загиблих;
  • Психологічна допомога після перебування в окупації чи полоні;
  • Психологічний супровід під час фіксації, документування та розслідування воєнних злочинів;
  • Психологічне консультування;
  • Психологічне інформування та просвіта;
  • Психологічна реабілітація;
  • Психотерапія.

Фахівці мобільних бригад працюють як з дорослими так із дітьми. Для дітей та батьків проводяться заходи:

• З психоемоційного розвантаження;
  • Розширення навичок підтримки дітей;
  • Нормалізування поведінкових та емоційних проявів дитини.

Про зустріч з психологом можна домовитись у робочі дні з 09.00 до 17.00 за телефонами: 068-071-99-29, 050-071-99-29, 063-071-99-29.

Інформація про надавачів медичної допомоги за напрямом «Психологічна та психіатрична допомога» розміщена на сайті Національної служби охорони здоров’я за посиланням:   https://cutt.ly/RwQJVPWc .