ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ПЕЧЕНІЗЬКОЇ ГРОМАДИ! ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ДОРАДНИЦТВА ЗАПРОШУЄ  ВАС НА ОНЛАЙН КОНФЕРЕНЦІЮ «ПИТАННЯ – ВІДПОВІДІ»

Дата: 25.10.2023 11:24

ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ДОРАДНИЦТВА ЗАПРОШУЄ  ВАС НА ОНЛАЙН КОНФЕРЕНЦІЮ «ПИТАННЯ – ВІДПОВІДІ» щодо УЧАСТІ В КОНКУРСІ МІНІ-ПРОЄКТІВ CORUS INTERNATIONAL серед виробників сільськогосподарської продукції/сервісів територіальних громад Харківської області, котрі тим чи іншим чином постраждалих від бойових дій.Фото без опису

ЧАС ЗУСТРІЧІ 19-00 27.10.2023р

ВХІД за посиланням

Ідентификатор конференции: 530 230 6699

Код доступа: YB0YHz

УВАГА!

Оголошено набір на конкурс мікрогрантів проєкту Corus International «Відновлення засобів до існування в сільському господарстві для забезпечення продовольчої безпеки в Україні».

Партнером та адміністратором із впровадження є ГО “Харківський обласний центр дорадництва”.

Якщо ви фізична особа, яка здійснює ведення особистого селянського господарства, маєте земельну ділянку на праві власності чи користування та/або постраждали від бойових дій і потребуєте відновлення втрачених активів, засобів виробництва, органічного виробництва у сфері сільського господарства та потребуєте коштів то цей конкурс саме для вас.

Учасниками Конкурсу даного проєкту можуть стати:

• Фізичні особи та ВПО які проживають у Харківській області у Чугуївському та Харківському районах.

200 переможців отримають еквівалент до1000 доларів у національній валюті на необхідну їм сільськогосподарську техніку, обладнання, матеріали;

Обов’язковою умовою участі у Проєкті є співфінансування у розмірі не менш 20%.

Положення про конкурс: тут.

Заявка на отримання мікрогранту: тут.

Зразок заявки на отримання мікрогранту: тут.

Дедлайн подачі заявок: 3 листопада 2023 року.

Контакти організаційного комітету:

За консультаційною підтримкою щодо участі у програмі заявники з Харківської області можуть звертатися до Громадської Організації «Харківський обласний центр дорадництва» за посиланням, або залишити запит на скриньку

logistdoradcentr@gmail.com