ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ПЕЧЕНІЗЬКОЇ ГРОМАДИ! ПЕЧЕНІЗЬКА СЕЛИЩНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ ПРОДОВЖУЄ СПІВРОБІТНИЦТВО З МІЖНАРОДНОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ «CORUS INTERNATIONAL»!

Дата: 27.10.2023 08:36

Фото без опису✔31 жовтня відбудеться семінар щодо порядку участі в конкурсі мікрогрантів від CORUS INTERNATIONAL.

✔Про місце і час проведення буде повідомлено додатково.

________________________

✔Для участі в семінарі необхідно попередньо зареєструватися за телефоном: 093-44-68-180

________________________

✔Проведення семінарів можливе у всіх населених пунктах Печенізької громади, в залежності від кількості попередньо зареєстрованих осіб.

▶️ ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ І ЧЕКАЙТЕ НА ТЕЛЕФОННИЙ ДЗВІНОК.

✔ДОВІДКА ЩОДО КОНКУРСУ:

в рамках проекту «Відновлення засобів до існування в сільському господарстві для забезпечення продовольчої безпеки в Україні», до участі в конкурсі мікрогрантів запрошуються місцеві жителі та внутрішньо переміщені особи (ВПО), котрі задіяні у виробництві сільськогосподарської продукції/сервісів на території Харківського та Чугуївського районів Харківської області.

✔Якщо ви фізична особа, яка здійснює ведення особистого селянського господарства, маєте земельну ділянку на праві власності чи користування та/або постраждали від бойових дій і потребуєте відновлення втрачених активів, засобів виробництва, органічного виробництва у сфері сільського господарства та потребуєте коштів, то цей конкурс саме для вас.