Під головуванням начальника Печенізької СВА Олександра Гусарова відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 01.11.2023 08:52

Фото без описуОдним з найактуальніших запитів сьогодення, пов’язаних із забезпеченням законних прав та інтересів дітей, є встановлення статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

На розгляд комісії надійшло 36 заяв відносно встановлення такого статусу 44 дітям, які мешкають в Печенізькій громаді.

Питання детально вивчені працівниками служби у справах дітей селищної ради та відділення соціальної роботи для сім'ї, дітей та молоді. КУ "Центр надання соціальних послуг Печенізької селищної ради". По вказаних питаннях відбулося комісійне обговорення та прийнято рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

Загалом на сьогодні 91 дитині Печенізької громади встановлено відповідний статус.

Нагадаємо, подати заяву та необхідний пакет документів для встановлення статусу дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, мешканці громади можуть, звернувшись до служби у справах дітей Печенізької селищної ради.

☎️ Телефон для довідок: 05765-6-12-76 або 093-44-68-180