В Печенізькій громаді привітали соціальних працівників

Дата: 04.11.2023 08:35

Фото без описуНапередодні професійного свята, Дня соціального працівника, начальник Печенізької СВА зустрівся з представниками трудових колективів, які працюють в Печенізькій громаді у сфері соціального захисту. Керівник громади одякував за служіння людям, відданість та сумлінність, відзначив важливість праці, роль якої значно посилилась в умовах війни з жорстоким та підступним ворогом.

✔️В Печенізькій громаді соціальні послуги населенню надають декілька служб: комунальна установа «Центр надання соціальних послуг Печенізької селищної ради», відділ соціального захисту населення Печенізької селищної ради, служба у справах дітей Печенізької селищної ради, Печенізький сектор Чугуївської філії Харківського обласного центру зайнятості, управління соціального захисту населення Чугуївської РДА, відділ обслуговування громадян №19 (сервісний центр) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області.

✔️В день професійного свята відзначили найкращих.

✔️ Відповідно до подання Печенізької СВА, за мужність, відданість справі, сумлінне виконання професійних обов'язків в умовах війни, відзнаками Харківської обласної військової адміністрації нагороджено Карпенко Наталію - директора КУ «Центр надання соціальних послуг Печенізької селищної ради» та Брихарову Оксану - провідного спеціаліста відділу соцзахисту населення Печенізької селищної ради.

✔️ За професіоналізм, відповідальність, сумлінну працю, соціальний захист населення в умовах воєнного стану Подякою Печенізької СВА відзначив Любов Гремяк - завідувачку Печенізького сектору Чугуївської філії Харківського обласного центру зайнятості, а також

соціальних робітників відділення соціальної допомоги вдома КУ «Центр надання соціальних послуг Печенізької селищної ради» Беспалову Анжелу, Близнюкову Наталію, Вязову Галину, Логвінову Олену, Панченко Тетяну, Пишоху Людмилу, Руденко Наталію, фахівця із соціальної роботи Катречко Людмилу.

✔️Шановні працівники соціальної сфери! Ви першими приймаєте на себе важкий тягар людського болю і страждань, працюєте невтомно, щоб не тільки виконати свою щоденну роботу по реалізації державних та місцевих соціальних програм, а й надати всебічну допомогу всім, хто її потребує.

Ваша робота сповнена гуманізмом і милосердям, адже соціальний працівник — не просто професія, це — спосіб життя і особливий стан душі. Кожен з вас, не жаліючи зусиль та часу, на своєму нелегкому фронті плідною працею наближає Перемогу. Бажаємо працівникам соціального фронту невичерпних душевних сил та енергії, заслуженої вдячності за ваші чуйні серця, терпіння і повагу до людини. Нехай все, що ви віддаєте людям, повернеться до вас людською любов’ю та достатком.

Впевнені, що ворога буде знищено і все буде Україна!🇺🇦