Житлово-комунальні проблеми зараз - в ряді найперших, над вирішенням яких працюємо

Дата: 07.11.2023 13:16

Фото без описуЦе щоденна й постійна робота. Під час чергової робочої наради вирішували проблемне питання допомоги паливною деревиною жителям будинків з пічним опаленням, які є найбільш незахищеними.

Питання складне. Але розуміємо, що для тих, хто дійсно потребує такої допомоги, маючи мінімальний дохід, взимку вона є життєво необхідною. Серед обговорених питань - результати роботи комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені обєкти нерухомого майна в Печенізькій громаді. На контролі також - хід підготовки до роботи пунктів незламності в населених пунктах та забезпечення всім необхідним. Окрема проблема - безпритульні тварини. Шукаємо механізм її вирішення - налагоджуємо співпрацю з притулками для тварин. Дав відповідні доручення посадовим особам.