В Печенізькій СВА обговорили фінансові та інші питання підготовки до зими, проблеми освітньої, медичної, культурної галузей

Дата: 07.11.2023 13:18

Фото без описуСеред них - першочергові заходи, такі як придбання солі для обробки доріг піщано-сольовою сумішшю, проведення ремонтних робіт та запуск котельні для опалення дитсадка №1 та лікарні в смт Печеніги, забезпечення роботи вуличного освітлення.

Обговорили питання виділення коштів для вирішення поточних медичних проблем - придбання пально-мастильних матеріалів для забезпечення роботи закладів, надання допомоги хворим на хронічну ниркову недостатність та інші питання. Серед проблем, на вирішення яких також направляємо зусилля, - продовження ремонтних робіт пошкоджених закладів освіти, зокрема Печенізького й Артемівського ліцеїв. Також приділимо увагу центральному Будинку культури в Печенігах, будівля якого, для її збереження, потребує відновлення пошкоджених вікон та підтримуючого обігріву.

✔Для вирішення цих та інших питань керівник громади дав необхідні доручення відповідальним особам по всіх напрямках.