До Артемівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини доставлено меблі

Дата: 07.11.2023 13:22

Фото без описуДопомогу для облаштування приміщень медичного закладу артемівські медики отримали від Павла Сушка, народного депутата України.

Перебуваючи з робочою поїздкою в селі Артемівці на початку жовтня, нардеп взяв до уваги ряд проблемних питань і звернень, які надійшли під час зустрічі. Серед них - потреба в матеріальному забезпеченні сільської амбулаторії, в якій під час окупації села жили російські окупанти. Будівля та приміщення вціліли, але оговтуватися й повертати сільській амбулаторії хоча б довоєнний вигляд будемо ще тривалий час.

Дякуємо Павлу Сушку та його команді за швидке відреагування на проблему, а також оперативний зв'язок з міністром охорони здоров'я України Віктором Ляшком, який теж долучився до підтримки.

Вдячні та сподіваємося на подальшу співпрацю.