У Старосалтівській громаді відновлюють багатоповерхівки, ліцей та амбулаторію

Дата: 02.11.2023 09:46

Фото без описуЗаступник начальника Харківської ОВА Михайло Харнам перевірив процес відбудови пошкоджених ворогом об’єктів у Старосалтівській громаді.

Наразі тут відновлюють багатоповерхівки, ліцей та будівлю, де будуть працювати Центр надання адміністративних послуг, амбулаторія загальної практики сімейної медицини та селищна рада.

На об'єктах виконують зовнішні та внутрішні відновлювальні роботи. Серед яких – утеплення та облицювання фасадів, ремонт покрівлі, дахів та пошкоджених конструкцій, заміна вікон та вхідної групи, приведення до ладу інженерних комунікацій, штукатурні, малярні та інші види робіт.

«За дорученням начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова всі будівельні роботи на цих об'єктах мають бути виконані до кінця року. Щоб людям, які повертаються в громаду, були забезпечені максимально комфортні умови для проживання взимку», – наголосив Михайло Харнам.