Розпочали видачу чергової партії гуманітарної продовольчої допомоги в населених пунктах Печенізької громади

Дата: 15.11.2023 18:57

Фото без описуКожна родина нашої громади й жителі віком від 2-х років вже півтора роки отримують продуктову підтримку, яка є вагомою допомогою у тяжкий час війни.

Ми вдячні партнерам та друзям Печенізької громади і всій великій команді, яка працює злагоджено для надання допомоги жителям Печеніжчини.

Глибока вдячність і повага Всесвітній продовольчій програмі ООН (WFP) й Товариству Червоного Хреста України за велику роботу й суттєву підтримку .

Дякуємо підприємцю Вадиму Загоруйку за надання механізованої допомоги з розвантаження, комунальному підприємству "Аква" за транспортну допомогу, рятівникам, працівникам селищної ради та мешканцям громади за перевантаження багатотонного вантажу.