Сто дванадцять комплектів якісного зимового одягу та взуття передано дітям Печенізької громади від громадської організації «Український професійний розвиток»
Дата: 23.11.2023 11:17
Кількість переглядів: 113
Теплу допомогу отримали
діти з інвалідністю,
діти-сироти й діти, позбавлені батьківського піклування, а також
діти, які виховуються одним із батьків.
Ці комплекти ретельно створені з урахуванням потреб дітей і адаптовані для різних вікових груп. У зимовий комплект дитячого одягу входять: набір термобілизни, светр, зимова куртка, теплі зимові штани, набір з вовняної шапки, шарфа і рукавичок, шкарпетки та зимові черевики.
Дякуємо ГО «Український професійний фонд» за турботу й безкорисливу допомогу найвразливішим категоріям дітей та продовжуємо співпрацю з благодійниками заради підтримки тих, хто найбільше цього потребує.