Сто дванадцять комплектів якісного зимового одягу та взуття передано дітям Печенізької громади від громадської організації «Український професійний розвиток»

Дата: 23.11.2023 11:17

Фото без описуТеплу допомогу отримали ✔️діти з інвалідністю, ✔️діти-сироти й діти, позбавлені батьківського піклування, а також ✔️діти, які виховуються одним із батьків.

Ці комплекти ретельно створені з урахуванням потреб дітей і адаптовані для різних вікових груп. У зимовий комплект дитячого одягу входять: набір термобілизни, светр, зимова куртка, теплі зимові штани, набір з вовняної шапки, шарфа і рукавичок, шкарпетки та зимові черевики.

Дякуємо ГО «Український професійний фонд» за турботу й безкорисливу допомогу найвразливішим категоріям дітей та продовжуємо співпрацю з благодійниками заради підтримки тих, хто найбільше цього потребує.