Вже цієї суботи ми вшановуємо жертв Голодомору 1932-33 років. Цьогоріч це 90-і роковини геноциду українського народу

Дата: 24.11.2023 14:36

Фото без описуУкраїна внаслідок голодоморів 1921 – 1922 років, 1932 – 1933 та 1946 – 1947 років втратила мільйони людських життів. Через страшні масштаби злочину та цілеспрямовану політику тоталітарного режиму, приховування правди про нього вчені та історики досі продовжують обговорювати точну кількість жертв Голодомору. Мова йде про мільйони обірваних, вбитих страшною зброєю масового ураження - голодом, людських життів.

Кожен житель Печенізької громади може долучитися до збереження пам’яті та правди про Голодомор та підтримати тих, хто бореться за Україну сьогодні.

Олександр Гусаров - начальник Печенізької СВА, та колектив селищної ради долучилися до пам’ятного дня. До хреста пам’яті жертв Голодоморів на печенізькому цвинтарі покладено квіти та запалено свічку пам’яті.

ПАМ’ЯТАЄМО ПРО ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ.

ПІДТРИМУЄМО ТИХ, ХТО БОРЕТЬСЯ ЗА УКРАЇНУ СЬОГОДНІ 🇺🇦.