Дата: 24.11.2023 14:46

Фото без описуПід час робочої наради в керівника Печенізької СВА Олександра Гусарова розглянуто питання першочергового фінансування закладів охорони здоров'я, освіти, культури та комунального підприємства "Джерело", відповідно до запитів, які надійшли від керівників цих закладів та підриємств.

З метою найбільш ефективного використання бюджетних коштів фінансові питання вирішуємо колегіально. Серед напрямків, фінансування яких зокрема розглянуто, - відновлення пошкоджених закладів освіти, культури.

Ведення господарської діяльності та функціонування всіх сфер життєдіяльності, в тому числі об'єктів критичної інфраструктури, в осінньо-зимовий період потребують постійного контролю, тому обговорили ці та інші проблеми й першочерговість їх вирішення.