ЗВЕРТАЄМО УВАГУ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ НА ВАЖЛИВИЙ КРИТЕРІЙ ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ НАДАННЯ ДОПОМОГИ СІЛЬСЬКИМ РОДИНАМ З УТРИМАННЯ ХУДОБИ ВЗИМКУ ВІД ООН (ФАО)!

Дата: 05.12.2023 08:42

Фото без описуДОПОМОГУ МОЖУТЬ ОТРИМАТИ СІЛЬСЬКІ РОДИНИ, ЯКІ УТРИМУЮТЬ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ТВАРИН ТА ПОТРЕБУЮТЬ ВЕТЕРИНАРНОЇ ДОПОМОГИ, А ТАКОЖ МАЮТЬ В ДОМОГОСПОДАРСТВІ БУДІВЛІ ДЛЯ УТРИМАННЯ ХУДОБИ, ЯКІ БУЛИ ПОШКОДЖЕНІ ВНАСЛІДОК БОЙОВИХ ДІЙ.

__________________________

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України в партнерстві з Громадською організацією «Харківський обласний центр дорадництва» розпочинає «Програму надання допомоги сільським родинам із утримання худоби взимку».

Кожна родина, відібрана для участі в програмі, отримає такі види допомоги:

• Грошова допомога для купівлі кормів для тварин в домогосподарствах - 5 550 грн

Грошову допомогу можна використати на придбання кормів для тварин.

• Сертифікати для відбудови господарських будівель для утримання худоби взимку - 14 800 грн

Сертифікат можна використати у мережі гіпермаркетів «Епіцентр» для придбання будівельних матеріалів для відбудови приміщень для утримання худоби.

• Ваучери для підтримки здоров'я сільськогосподарських тварин - 5 180 грн

Ваучер можна використати для придбання ветеринарних препаратів: антибіотиків, вітамінів, протипаразитних та антисептичних засобів – у попередньо відібраних постачальників.

• Грошова допомога для відбудови господарських будівель для утримання худоби взимку - 4 440 грн

Грошову допомогу можна використати для оплати послуг будівельників для відбудови господарських приміщень.

Як зареєструватися для участі у програмі?

ДЛЯ УЧАСТІ У ВКАЗАНІЙ ПРОГРАМІ БАЖАЮЧИМ НЕОБХІДНО ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 4 ТА 5 ГРУДНЯ 2023 РОКУ, З 9.00 ДО 16.00, ЗАТЕЛЕФОНУВАВШИ ЗА КОНТАКТНИМ ТЕЛЕФОНОМ ПЕЧЕНІЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ: 093-44-68-180

Хто може взяти участь у програмі?

Допомогу можуть отримати сільські родини, які утримують сільськогосподарських тварин та потребують ветеринарної допомоги, а також мають в домогосподарстві будівлі для утримання худоби, які були пошкоджені внаслідок бойових дій.

Критерії участі у програмі:

• родини із людьми похилого віку (60+);

• родини із людьми з інвалідністю (наявна довідка про інвалідність);

• родини, які очолюються одним дорослим та виховуть щонайменше одну неповнолітню дитину;

• родини внутрішньо переміщених осіб або приймаючі родини;

• багатодітні родини (троє і більше дітей до 18 років).

Зареєстровані родини, які пройшли відбір для участі в Програмі, будуть повідомлені про подальші кроки участі через виконавчого партнера ФАО.