Звернення Олександра Гусарова, начальника Печенізької селищної військової адміністрації, з нагоди Міжнародного дня волонтера

Дата: 05.12.2023 09:52

Фото без описуВолонтерство - це унікальна сила української нації. Весь світ та й ми самі часто дивуємось її потужності. Не даремно кажуть: наші волонтери можуть зробити навіть неможливе.

Вони присвячують волонтерству багато часу й докладають неймовірних зусиль, щоб безперервно підтримувати наших воїнів та всіх інших, кому потрібна допомога. Дякуємо за те, що допомагаєте ЗСУ й тримаєте надійний тил, турбуючись також і про незахищені верстви населення, дітей, одиноких громадян, людей з інвалідністю та всіх інших, хто в такий важкий період нашої історії потребує нашої спільної опіки й тепла. Ми дякуємо кожній волонтерській ініціативі, що робить нас ще міцнішими й крок за кроком наближає нашу спільну Перемогу! Зичимо вам та вашим родинам Божого благословення, міцного здоров'я, оптимізму, невичерпної енергії та миру!

Слава Україні! Слава невтомним українцям! 🇺🇦