Звернення начальника Печенізької СВА з нагоди Дня сухопутних військ ЗСУ!

Дата: 12.12.2023 09:08

Фото без описуВітаємо з професійним святом військовослужбовців сухопутних військ – найчисельнішого підрозділу Збройних Сил України!

Сухопутні війська – надійний моноліт танкових, механізованих, ракетних військ, артилерії, авіації, протиповітряної оборони, армійської авіації, який у зв'язці з іншими родами та видами військ забезпечує обороноздатність нашої держави.

Шановні військовослужбовці сухопутних військ! Дякуємо за захист української землі від російської навали. Щиро бажаємо здоров'я кожному і кожній з вас! Нехай оминають ворожі кулі та снаряди, а усі завдання будуть виконані без втрат.

Вшановуємо пам’ять тих, хто поліг у бою заради вільного майбутнього України. Вічна пам'ять і глибока шана полеглим Героям...

🇺🇦 Дякуємо за захист. Віримо в ЗСУ!

Слава Захисникам України!