13 грудня начальник Печенізької селищної військової адміністрації Олександр Гусаров провів прийом громадян

Дата: 14.12.2023 14:40

Фото без описуПроблеми, з якими звертаються наші мешканці, здебільшого стосуються опалювального періоду та відновлення пошкодженого житла.

Зокрема, родина внутрішньо переміщених осіб з дітьми, звернулася з проханням у вирішенні проблеми опалення негазифікованого будинку та надання підтримки опалювальними дровами. Серед звернень – допомога будматеріалами для ремонту двоповерхівки в смт Печеніги, прохання в наданні допомоги у виконанні висотних робіт в багатоквартирній п’ятиповерхівці.

Серед пропозицій від жителів громади також – висловлення Подяки всім мешканцям, які, маючи активну й відповідальну громадську позицію, протягом тривалого періоду вносять особистий персональний вклад у підтримку Збройних Сил України.

За результатами прийому громадян надається підтримка там, де це можливо. До виконання доручень керівника громади долучено відповідальних працівників та структури у відповідності до напрямків порушених питань.