Триває робота комісії по соціальному забезпеченню при виконавчому комітеті Печенізької селищної ради

Дата: 21.12.2023 08:44

Фото без опису20 грудня 2023 року комісійно розглянуто питання матеріальної підтримки Захисників України, жителів Печенізької громади, для відновлення та лікування травм і поранень, пов’язаних із захистом Батьківщини. Протягом грудня надійшла одна заява від військовослужбовця, який потребує лікування та відновлення.

Комісією прийнято рішення про виділення заявнику адресної матеріальної допомоги в сумі 10 тис. гривень.

Фото без опису

Всього від початку року, станом на 20.12.2023 року, до селищної військової адміністрації надійшла 21 заява від військовослужбовців, які проходять лікування. В цілому одноразову грошову допомогу надано на суму 210 тис. грн., тобто по 10 тис. грн. на кожного. Із вдячністю підтримуємо наших Захисників.

Окрім того, відповідно до рішення комісії по соціальному забезпеченню, 20 грудня також було виділено кошти в сумі 2 тис.грн. на поховання жителя громади, який не працював та не отримував інших доходів. В цілому протягом року допомогу на поховання виділено на загальну суму 20 тис. гривень, відповідно до заяв та поданих пакетів документів.