Звернення начальника Печенізької СВА Олександра Гусарова з нагоди професійного свята - Дня енергетика!

Дата: 22.12.2023 08:45

Фото без описуШановні енергетики Печенізької громади!
Від щирого серця вітаємо вас з професійним святом - Днем енергетика!

Ваша професія вимагає пильності, високих професійних знань і навичок, вона пов’язана з постійним ризиком.
Сьогодні з впевненістю можна сказати – від вашої праці залежать не лише добробут жителів громади, стабільна робота підприємств та установ, але й енергетична безпека держави.
Під час війни, коли здійснюються ракетні ворожі удари по об’єктах енергетики України, ваша професія набула особливого значення. У ці важкі часи енергетична система України продемонструвала справжню стійкість, а енергетикам доводиться працювати цілодобово, щоб відновити електропостачання.
Дякуємо вам за силу й витримку, самовіддану працю, за велику відповідальність та відданість обраній справі, за великі зусилля та вміння, яких вимагає праця енергетика!
Бажаємо Перемоги й миру, нових досягнень, реалізації всіх планів та задумів! Бережіть себе!
З Днем енергетика!