До Печенізької селищної ради завітали колядники!

Дата: 25.12.2023 19:45

Фото без описуВ день Різдва Христового печенізькі колядники ходять від хати до хати, несуть із собою дзвіночки та велику зірку, співають обрядові пісні, щоб сповістити радісну звістку: народження Сина Божого.

Завітали колядники й до Печенізької селищної ради. Продовжуючи багаторічні традиції українців, наші колядники бажали усім миру, наснаги, оптимізму та Божого благословення в усіх добрих справах на благо розвитку громади та України.

Олександр Гусаров почастував гостей солодощами та висловив вдячність за створення теплої Різдвяної атмосфери, а також за те, що вони продовжують берегти українські традиції.

Нехай світла Різдвяна коляда об'єднує всю Україну й наближає нашу Перемогу! Христос народився! Славімо Його!