Для потреб Печенізької громади та організації роботи комунальних служб громада отримала екскаватор-навантажувач MECALAC TLB 890 SM

Дата: 02.01.2024 09:55

Фото без описуСпецтехніку придбано Харківською обласною військовою адміністрацією за рахунок коштів Фонду ліквідації наслідків збройної агресії.

Екскаватор-навантажувач працюватиме для виконання завдань по відновленню пошкодженої ворогом інфраструктури, роботи на об'єктах будівництва, ремонту доріг, комунального господарства. Спецтехніка поєднує в собі функції фронтального навантажувача та екскаватора. Його універсальність дозволить успішно впоратись з широким спектром робочих завдань та суттєво полегшить роботу комунальних служб, а також посприяє у наданні громадянам якісних комунальних послуг.

Дякуємо Харківській обласній військовій адміністрації в особі начальника Олега Синєгубова, Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу ХОВА.

Техніку передано у користування Печенізькому комунальному підприємству «Джерело».