Дітей Печенізької громади привітали з Новорічно-Різдвяними святами та передали солодкі подарунки!

Дата: 30.12.2023 10:00

Фото без описуНоворічні та Різдвяні свята символізують втілення дитячих мрій та віру в диво. В ці дні жодна дитина не повинна залишитись без уваги, подарунка й теплого слова. Навіть в нинішніх тяжких умовах війни.

Вітаючи малечу зі святом, передали кожній дітині Печенізької громади віком від 0 до 14 років солодкі новорічні подарунки.

Допомогли нам в цьому Благодійна організація Благодійний фонд "Станція Харків"  та приватний підприємець Володимир Калашник . Щиро вдячні вам, шановні партнери й благодійники!

Бажаємо дітям здійснення усіх мрій та сподівань! Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому, а Різдвяна зоря запалить в серці кожного вогонь віри, любові, надії та оптимізму!