Знову страшна звістка сколихнула Печеніжчину... Наша громада в жалобі

Дата: 30.12.2023 10:07

Фото без опису23 грудня 2023 року, в районі населеного пункту Кліщіївка Бахмутського району Донецької області, під час виконання бойових завдань, пов'язаних із захистом Батьківщини, загинув Левченко Сергій Миколайович, житель села Мартове.

Гранатометник 3 механізованого відділення 3 механізованого взводу 4 механізованої роти 2 механізованого батальйону військової частини А1302, солдат Левченко Сергій Миколайович, відданий Військовій присязі на вірність Українському народу, загинув, мужньо виконавши військовий обов'язок, в бою за Україну, її Свободу і Незалежність.

У ці гіркі хвилини щиро розділяємо горе родини. Приносимо щирі співчуття рідним і близьким Захисника та схиляємо голови в глибокій скорботі.

Уся Печенізька громада сумує разом з вами...

Низький уклін і Слава Герою! Вічна пам'ять🕯