В КЗ "Артемівський ліцей Печенізької селищної ради" здійснено заміну вікон, склопакетів та віконних конструкцій
Дата: 08.01.2024 08:59
Кількість переглядів: 114
Продовжуємо відновлювати пошкоджені російськими окупантами будівлі закладів освіти громади.
Під час окупації села Артемівка військові російської армії використовували заклад освіти - Артемівський ліцей, для базування й проживання. Шість місяців окупації не пройшли безслідно: росіяни зруйнували, розграбували, знищили.
Поступово приводимо до ладу будівлю закладу.
Протягом грудня замінили пошкоджені вікна та віконні конструкції в Комунальному закладі "Артемівський ліцей Печенізької селищної ради". Встановили нові, енергозберігаючі. Ці придбання й роботи здійснили за рахунок коштів місцевого бюджету.
Готуємо заклади освіти до очної форми навчання та проведення заходів з компенсації "освітніх втрат". Відновлювальні роботи тривають.