Розпочато рейдові патрулювання в місцях продажу та реалізації новорічних ялинок

Дата: 25.12.2023 15:45

В рамках посилення заходів контролю під час періоду заготівлі дерев хвойних порід в передноворічний період 2023-2024 року Державною екологічною інспекцією у Харківській області, спільно з представниками Східного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства та представниками правоохоронних органів, розпочато рейдові патрулювання в місцях продажу та реалізації новорічних ялинок.

Під час обстежень були виявлені порушення порядку реалізації новорічних красунь, та вжито відповідних заходів інспекційного реагування.

Державна екологічна інспекція у Харківській області закликає не купувати ялини без маркувальних бирок чи самоклеючих стрічок із штрих-кодом, яка містить інформацію про місце заготівлі та підтверджує законність її реалізації.