З 1 по 6 січня в населених пунктах Печенізької громади працювала комплексна мобільна бригада лікарів Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф м.Харкова

Дата: 08.01.2024 10:34

Фото без описуЦього разу медична допомога надавалася гінекологом та педіатром.

За тиждень до лікарів звернулося 119 пацієнтів.

Лікарями третинного рівня допомоги проводилася діагностика, надавалися загальні медичні консультації, призначалося лікування та профілактичні заходи.

Вже більш ніж рік такі виїзні прийоми проводяться лікарями обласного центру в нашій громаді щоквартально. Щоразу від імені жителів Печенізької громади дякуємо обласним медикам за надзвичайно цінну лікарську допомогу, яку наші люди отримують, не виїжджаючи зі свого села.

Цінуємо підтримку та щиро дякуємо колективу медиків, керівнику КНП Харківської обласної ради «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Віктору Забашті, керівнику КНП «Чугуївська центральна лікарня ім. М.І. Кононенка» В’ячеславу Грушці за увагу й допомогу жителям Печенізької громади.

Бажаємо всім здоров'я.