Продовжуємо співпрацю з міжнародними та вітчизняними благодійними фондами й гуманітарними організаціями задля підтримки жителів Печенізької громади

Дата: 12.01.2024 08:56

Фото без описуСеред наших нових партнерів - Благодійна організація "Мережа 100 відсотків життя". За співпраці Всесвітньої продовольчої програми ООН (WFP) та БО "Мережа 100 відсотків життя" до сільських населених пунктів Печенізької громади знову надходить допомога у вигляді хліба. Вказаний вид допомоги та її цільове надходження саме для жителів сільських населених пунктів визначено безпосередньо донорами, надавачами продовольчої підтримки.

Ми із вдячністю приймаємо будь-яку допомогу будь-яким категоріям наших жителів.

Шановні добродії, дякуємо за взаєморозуміння, довіру й допомогу найнеобхіднішим - хлібом. 🤝 Спільні дії та єдність заради допомоги людям - саме те, що зараз найбільш цінне. Сподіваємось на подальшу співпрацю.