Ще одна чорна звістка надійшла до Печенізької  громади з фронту. Знову біль, знову втрата. Печеніжчина знову схиляє голову в глибокій скорботі...

Дата: 18.01.2024 14:41

Фото без описуНа війні згоріло молоде життя — загинув 33-річний Захисник України з Печеніг Микола Андрєєв.

Микола Анатолійович Андрєєв був призваний на військову службу й направлений для виконання заходів, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави в зв'язку з військовою агресією російської федерації проти України.
Солдат Микола Андрєєв, навідник 2-го аеромобільного відділення 1-го аеромобільного взводу 2-ї аеромобільної роти аеромобільного батальйону військової частини А0224, загинув 13 січня 2024 року в районі села Новомихайлівка Покровського району Донецької області, під час виконання бойового завдання, виявивши стійкість і мужність, у бою за нашу Батьківщину.
В цю гірку мить поділяємо горе матері та всієї сім’ї й схиляємо голови в глибокій скорботі. Сил вам та витримки.
Спочивай з миром, наш мужній Герою України.  Вічна пам'ять та доземний уклін.
Герої не вмирають!..