24 січня керівник Печенізької СВА Олександр Гусаров провів черговий особистий прийом громадян

Дата: 24.01.2024 15:50

Фото без описуМешканці громади мали змогу звернутися за допомогою у вирішенні питань, що їх турбують.

Під час спілкування порушувались питання щодо нарахування компенсації за пошкоджене внаслідок обстрілів майно в рамках реалізації програми «єВідновлення», ремонту аварійного містка в смт Печеніги, надання матеріальної допомоги на лікування, забезпечення безкоштовною паливною деревиною, ремонту пошкодженої покрівлі багатоквартирного будинку, відновлення пошкодженогго газопроводу та ряд інших питань.

По всіх порушених питаннях було надано роз’яснення, ряд питань взято під особистий контроль та надано доручення відповідальним працівникам.