Людям з особливими потребами, тяжкохворим мешканцям Печенізької громади, передали гуманітарну допомогу у вигляді наборів гігієни, памперсів та продуктів харчування

Дата: 25.01.2024 16:13

Фото без описуПодібна допомога є щоденим розхідним матеріалом, який суттєво полегшує життя лежачих хворих. Вже не вперше маємо в громаді таку важливу підтримку завдяки турботі Благодійної організації «БФ «New Way».

Спільна турбота про важкохворих людей з особливими потребами – це не лише благодійність і забезпечення невідкладних гострих потреб тим, хто найбільше цього потребує, а перш за все, милосердя, чуйність, надія та віра в добро.

Від імені жителів громади висловлюємо величезну вдячність команді фонду "New Way" за надану благодійну допомогу та сподіваємось на подальшу співпрацю задля допомоги тим, хто потребує особливої опіки та піклування.