Щиро вітаємо з днем народження начальника Печенізької селищної військової адміністрації Олександра Гусарова!

Дата: 28.01.2024 07:27

Фото без описуШановний Олександре Сергійовичу!
Ви очолюєте Печенізьку громаду в один з найтяжчих періодів історії нашої країни. У такий непростий час на Ваші плечі лягла велика відповідальність за безперебійну роботу об'єктів критичної інфраструктури Печенізької громади, підтримку мешканців Печеніжчини, допомогу військовим, які захищають Україну від ворога.
Ми пройшли багато викликів разом. Попереду теж складний період. Та ми знаємо - разом, під Вашим керівництвом, здолаємо всі труднощі.

Ваш професіоналізм, компетентність і впевненість дають нам стимул рухатися вперед і вирішувати серйозні завдання.
Разом з Вами маємо змогу відновлювати Печеніжчину, турбуватися про її мешканців, допомагати Силам Оборони. Разом з Вами працюємо над тим, аби
всі доброчинні справи завжди закінчувалися успіхом та приносили змістовні результати.
Вітаючи Вас з особистим святом, бажаємо, щоб Ваша рішучість, людяність та професійна харизма завжди були вірними супутниками життя! Хай уміння плідно працювати та радіти життю за будь-яких обставин ніколи не покидає Вас!
Зичимо Вам завжди відчувати задоволення від тепла й затишку у сімейному колі, радіти втіленню всіх планів, насолоджуватися насиченими приємними подіями життя й мати якнайбільше підстав мріяти і дивитись уперед з надією та оптимізмом.
Нехай Вас Бог оберігає від бід і негараздів. Многая літа! Перемоги! Миру! Здоров'я, щастя та добра!

З повагою,
колектив Печенізької селищної ради, депутатський корпус селищної ради