Дата: 29.01.2024 11:06

Фото без описуФранцузька неурядова гуманітарна організація Acted запрошує мешканців Печенізької громади прийняти участь у Програмі екстреної підтримки засобів до існування, що впроваджується французькою неурядовою організацією ACTED за фінансової підтримки Європейського союзу з міжнародного розвитку, та оголошує конкурс, спрямований на підтримку господарської діяльності (включаючи домашнє виробництво продуктів харчування, створення або відновлення малої комерційної діяльності)

✔Сума гранту складає 23 500 - 33 000 грн.

✔Нижче наведено критерії вразливості, які необхідно підтвердити, щоб мати право подати заявку і приймати участь у конкурсі:

☑ Домогосподарства переміщені з території активних бойових дій

☑ Домогосподарства, які безпосередньо постраждали від збройного конфлікту (зруйноване житло чи господарство, втрата роботи, доходу, засобів виробництва та ін.)

☑ Домогосподарства з 3 і більше дітьми до 18 років

☑ Домогосподарства з дітьми до 1 року

☑ Домогосподарства з вагітними жінками

☑ Домогосподарства безробітних людей передпенсійного віку (50 років і старше)

☑ Домогосподарства з людьми з інвалідністю

☑ Домогосподарства з людьми з тяжкими хронічними захворюваннями

☑иДомогосподарства людей похилого віку (60+)

☑ Домогосподарства, очолювані жінками

☑ Домогосподарства, очолювані батьками-одинаками

✔ Детальна інформація про конкурс та його вимоги, рекомендації щодо заповнення заявок будуть надаватися на інформаційних сесіях, які проводитимуться представниками французької неурядової організації Acted:

✔ с. П'ятницьке 2 лютого 2024р о 10:30 за адресою: вул. Назарова, 32 (сільський клуб)

✔ с. Кицівка 2 лютого 2024р о 12:00 за адресою: вул. Центральна, 5 (Сільський клуб)

✔ смт Печеніги 2 лютого 2024р о 13:30 за адресою: вул. Незалежності, 48 (Печенізький ліцей ім. Г.Семирадського).

✔Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: ☎️ +38-063-453-57-23