Протягом тижня працівники гуманітарних пунктів Печенізької громади передали жителям всіх населених пунктів гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів

Дата: 02.02.2024 10:32

Фото без описуПродовольча підтримка надійшла до Печеніжчини від Благодійної організації "Мережа 100 відсотків життя", яка, в свою чергу, співпрацює зі Всесвітньою продовольчою програмою ООН (WFP).

Допомогу продовжують отримувати всі мешканці віком від 2-х років.

Шановні партнери, щиро вдячні за увагу до Печенізької громади та зусилля великої команди волонтерів, благодійників та всіх, хто до цього причетний, завдяки кому наші жителі забезпечені найнеобхіднішими продуктами харчування.