05 ЛЮТОГО ВІДБУЛАСЯ ЩОТИЖНЕВА ОПЕРАТИВНА НАРАДА

Дата: 05.02.2024 15:03

✔️На початку робочого тижня начальник Печенізької селищної військової адміністрації Олександр Гусаров провів щотижневу оперативну нараду зі старостами громади, керівниками відділів, управлінь, підприємств та структурних підрозділів Печенізької селищної ради.

✔️Під час наради обговорили низку нагальних питань життєдіяльності громади. Заслухали оперативну інформацію про надзвичайні ситуації, які сталися протягом минулих двох тижнів на території громади, про яку доповів Олексій Мильченко, начальник 29-ї ДПРЧ 10 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Харківській області.

✔️Про стан реалізації на території Печенізької громади програми «єВідновлення» інформувала Світлана Ковтун, головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та цивільного захисту населення селищної ради.

✔️Артур Батістов, начальник третього відділу Чугуївського РТЦК та СП Харківської області, доповів про проведену роботу з оповіщення та мобілізації військовозобов’язаних у січні 2024 року.

✔️Про розробку Стратегії розвитку Печенізької громади на період до 2027 року інформувала присутніх Ірина Чумак, головний спеціаліст відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі, комунальної власності та агропромислового розвитку селищної ради.

✔️Про порядок продовження виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам відповідно до постанови КМУ від 26.01.24 № 94 повідомила Маїса Курилко, начальник відділу соціального захисту населення селищної ради.

✔️Про вступ у дію Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністративно-територіального устрою» та внесення змін в реєстраційні документи інформувала Лілія Подольська, секретар Печенізької селищної ради.

✔️За результатами наради керівникам було надано відповідні доручення за різними напрямками роботи.