📌ПРОДОВЖУЄМО ПРАЦЮВАТИ НАД ПОКРАЩЕННЯМ МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОЇ БАЗИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ ГРОМАДИ

Дата: 07.02.2024 16:26

✔️ Діти для нас завжди будуть на першому місці і питання забезпечення якісного освітнього процесу завжди в пріоритеті. На жаль, сьогодення внесло корективи в освітянське життя, проте незмінним лишилося те, що усі ми маємо працювати заради наших дітей.

✔️Начальник Печенізької селищної військової адміністрації Олександр Гусаров разом з начальником відділу освіти, молоді та спорту селищної ради Ольгою Кизим зустрілися з керівниками закладів дошкільної освіти громади. Поспілкувались про організацію їх роботи в дистанційному режимі, проблемні питання та плани на майбутнє.

✔️Відповідно до нагальних потреб закладів дошкільної освіти передали їх керівникам сучасне комп’ютерне обладнання та багатофункціональні пристрої, придбані за рахунок коштів місцевого бюджету. Печенізький заклад дошкільної освіти № 1 отримав персональний комп’ютер, ноутбук та багатофункціональний пристрій, Печенізький заклад дошкільної освіти № 2 – ноутбук та багатофункціональний пристрій, Мартівський і Приморський дитсадки отримали по багатофункціональному пристрою.

✔️Робота в цьому напрямку продовжується!