📌ДО ПЕЧЕНІЗЬКОЇ ГРОМАДИ НАДІЙШЛА ЧЕРГОВА ПАРТІЯ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ

Дата: 13.02.2024 10:54

✔️На поточному тижні розпочали видачу продуктових наборів, які надійшли до Печенізької громади від Всесвітньої продовольчої програми ООН (WFP) у співпраці з БО "Мережа 100 відсотків життя" м.Харків"

✔️Допомогу продовжують отримувати всі мешканці віком від 2-х років.

✔️Дякуємо партнерам Печенізької громади і всій великій команді, яка продовжує злагоджено працювати для надання допомоги нашим людям. Цінуємо допомогу й радіємо співпраці.

📌Шановні мешканці Печенізької громади, слідкуйте за нашими оголошеннями про подальшу видачу продуктових наборів.